Magia Domu

Jak zaoszczędzić pieniądze podczas Black Friday

Mężczyzna na zakupach w galerii w Black Friday

Już pod koniec listopada czek nas największe święto zakupowe świata – Black Friday. Może ono potrwać nawet cały tydzień, przekształcając się w Black Week. Największe i najbardziej cenione marki świata uczestniczą w tym święcie, organizując niesamowite promocje i obniżki na asortyment w swoich sklepach stacjonarnych i internetowych. To doskonały moment na zakup prezentów świątecznych bądź towarów luksusowych, które przez swoją cenę były przez cały rok bardzo drogie.

Black Friday – idealny czas na zakupy

Czarny Piątek to doskonały czas na zakup towarów i produktów, które cały rok były drogie. To również idealna chwila na rezerwację wakacji bądź skorzystanie z usług, na które do tej pory nie mieliśmy czasu. Szczególnie z tej okazji ucieszą się osoby chcące wykończyć mieszkanie, naprawić zepsuty sprzęt bądź samochód lub rozpocząć nową pasję. Oprócz znacznych obniżek cenowych w Black Friday istnieje możliwość otrzymania usług dodatkowych w postaci np. darmowej dostawy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dużych produktów np. mebli czy też części samochodowych, które ze względu na swoje gabaryty są zwykle drogie w transporcie. Black Friday to również kapitalny moment na zakupy przed świętami, gdyż pozwala skompletować paczki dla całej rodziny.

Black Friday – oszczędzaj pieniądze na każdych zakupach

W Czarnym Piątku udział bierze większość sklepów i marek praktycznie z każdej branży – począwszy od motoryzacji, aż po meblarstwo. Upusty możemy otrzymywać zarówno w sklepach stacjonarnych, o czym zostaniemy poinformowani przez obsługę klienta, jak i podczas zakupów w Internecie. To idealny czas na zakupy w ulubionych sklepach oraz tych, do których nie chodziliśmy ze względu na ceny. Black Friday u niektórych sprzedawców może potrwać cały tydzień w ramach Black Week. Dzięki temu nie przegapimy najlepszych promocji nawet podczas pracowitego tygodnia i nawału dodatkowych obowiązków. Aby mieć jeszcze lepszy wgląd w obowiązujące promocje, warto śledzić swoje ulubione marki w Internecie. Można to zrobić np. poprzez wyszukiwarkę kuplio.pl, która daje możliwość zapisu do newslettera z najnowszym ofertami sprzedażowymi na Black Friday.

Przygotuj się na Black Friday

Do Czarnego Piątku zakupowego można przygotować się na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest zgromadzenie kapitału, który będziemy mogli wydać na upatrzone przez nas produkty. Kolejnym jest wytypowanie sklepów, które odwiedzimy w pierwszej kolejności, gdyż to w nich pojawią się promocje najwcześniej. Następnym krokiem jest znalezienie najlepszych oraz najbardziej interesujących rabatów i upustów. Zrobić to możemy np. za pomocą wyszukiwarki kuplio.pl. Pozwala ona na szybkie wyszukiwanie sklepów oraz całych marek. Z myślą o Black Friday stworzono na kuplio.pl specjalną kategorię z najciekawszymi rabatami z okazji Czarnego Piątku. Umożliwia ona dostęp do np. Inter cars kod rabatowy lub Lectus24 kod rabatowy. W ten sposób błyskawicznie możemy obniżyć wartość koszyka zakupowego lub otrzymać usługę premium w postaci darmowej dostawy bądź przedłużonej gwarancji jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.